CMD Demir Çelik - Demir Çelik Ürünlerinde Çözüm Ortağınız

0212 528 0374
0537 578 4500
info@cmdcelik.com
Başakşehir - İSTANBUL

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi
Tormak Sanayi Sitesi K Blok No: 8

Pazartesi - Cuma
8:30 - 18:00

Cumartesi: 9:00 - 13:00

“Demir Çelik alanında ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünler için iletişim seçeneklerimizden birini kullanarak bizimle iletişim kurabilir ve her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.”

CMD Demir ÇelikDemir Çelik Ürünlerinde Çözüm Ortağınız

Mühendislik Çelikleri

Islah Çelikleri

Kalın kesitli parçalar için sertlik derinliğinin en önemli kriter olması sebebiyle, bu parçalar alaşımlı ıslah çeliklerinden imal edilirler.

Ürün Ayrıntısı

Otomat Çelikleri

Otomat çelikleri karbon oranı %0,07-0,60 arasında değişen ve kükürt oranı %0,15 ile %0,40, fosfor oranı %0,07-0,10 arasında  olan  çeliklerdir.

Ürün Ayrıntısı

Karbon Çelikleri

Karbon Çelikleri

Karbon çelikleri, Karbon (C) miktarı yüksek alaşımlı veya alaşımsız çeliklerdir. Mekanik özellikleri (Sertlik, Çekme-Kopma Dayanıklılığı) ısıl işlemle değiştirilebilir.

Ürün Ayrıntısı

Transmisyon Milleri

Transmisyon Mili

Transmisyon milleri, Karbon (C) değerleri düşük olduğundan Mangan (Mn) değeri yükseltilmiş, mukavemeti (Dayanıklılık) yüksek çeliklerdir.

Ürün Ayrıntısı

Paslanmaz Çelikler

İçerdiği Cr, Si ve Al gibi elementler, oksijenle birleşerek, çok ince, yoğun ve yapışkan bir oksit filmi tabakası oluştururlar. Bu tabaka paslanma oluşumunu engeller.

Ürün Ayrıntısı

Sementasyon Çelikleri

Sementasyon malzemeleri karbon oranı genelde %0,10-0,20 arasındadır, bazı çeşitlerde %0,25’e kadar çıkabilir. Alaşımlı veya alaşımsız olarak ÜRETİLEBİLİRLER.

Ürün Ayrıntısı

Yay Çelikleri

Yay   malzemesi   olarak   kullanılacak   çeliklerde   istenilen özellikler,   yeterli   YÜK   dayanımı,   iyi   esneklik,   kırılmaya karşı  sınırsız  emniyet  şeklinde  tariflenebilir.

Ürün Ayrıntısı

0212 528 0374 Mühendislik Çeliklerinden sipariş etmek için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

İletişim Kur